سلام دوستان

این روزها با توجه به کاهش دامنه نوسان منفی فروش سهام با مشکل روبرو شده است. از طرف دیگر تعدای سهام نیز صف خرید دارند. به همین دلیل سرخطی زدن از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.

نرم افزارهای زیادی برای کلیک وجود دارد. اما نرم افزار زیر پیشنهاد می شود زیرا که هم رایگان است وهم  ساده وهم پشتیبانی خوبی به لحاظ آموزش دارد. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید

الف- در soft98.ir عبارت زیر را کپی کنید. نرم افزار را دانلود کنید وسپس آنزیپ کنید.

Auto Mouse Click by MurGee.com

ب- نرم افزار را نصب کنید. بر روی دسکتاپ دو ایکون به شکل زیرظاهر می شود.

بر روی ایکونAuto Mouse Click by MurGee.com کلیک کنید صفحه زیر ظاهر می شود. شکل 2

 

صفحه کارگزاری خود را باز کنید وسهام های خود را به صورت پیش نویس تعریف کنید. برای مثال در اکسیر به صورت زیر می شود.

ودر ایزی تریدر به صورت زیر می شود.

حالا دو محیط را به صورت زیر درآورید. سپس در اتوکلیکر شکل 2 بر روی pick کلیک کنید و سپس بر روی ایکون اجرای سهام کلیک کنید. یک ردیف درکلیکر ایجاد می شود که اول مشخصات نقطه را نشان داده است و بعد مقدار تاخیر را مشخص کرده است ودر نهایت تعداد تکرار را نشان داده است. حالا می توانید بر روی ایکون E کلیک کنید .مشخصات کلیک خود را عوض کنید. این کار را برای تمام مورد های پیش نویس خود ادامه دهید. سپس دکمه SAVE را بزنید واسکریپت خود را به یک نام در دسکتاپ ذخیره کنید.

 

کلیک دستی

صبح ساعت هشت ونیم اولا صفحه کارگزاری را رفرش کنید. سپس کلیکر را باز کنید به طوری که روی صفحه کارگزاری قرار گیرد و سپس راس ساعت مورد نظرتان دکمه start را بزنید. کلیکر کلیه نقاط ذخیره شده را به ترتیب شماره کلیک می کند.

کلیک خودکار

-اکنون نوبت خودکار سازی کلیکر می رسد. دقت کنید که کلیک خودکار وقتی مناسب است که ساعت کامپیوترتان مطابق گفته زیر تنظیم شده باشد.

– بر روی دکمه ساعت لپ تاپ کلیک کنید وآن را بازکنید. سپس دکمه chane data and time setting  را کلیک کنید و بر روی تب internet time کلیک کنید. صفحه زیر ظاهر می شود.

 

 

بر روی دکمه change setting  کلیک کنید منوی زیر ظاهر می شود. آدرس نمایش داده شده(IR.POOL.NTP.ORG) را در باکس نمایش داده شده تایپ کنید ودکمه update nowرا بزنید. ممکن است پیام بدهد که موفق نشد. این کار را ادامه دهید تا موفق شود و سپس دکمه ok  را حتما در کلیه صفحات بزنید.اگر جواب نداد از هات اسپات گوشی ویا اینترنت دیگری استفاده کنید.

حالا وارد اسکریپت کلیکر ذخیره شده خود بشوید ودکمه menu را بزنید. وسپس بر روی فرمان

scheduale Execution of script کلیک کنید. صفحه زیر ظاهر می شود.

ابتدا بر روی دکمه currentکلیک کنید سپس ساعت مورد نظرتان را وارد کنید. مثلا 08:44:59 سپس ایکون start را بزنید ودرحالی که صفحه کارگزاری روی مونیتور است ونه هیچ چیز دیگر واسکریپت شما هم باز است کامپیتر تا دو دقیقه بعد از ساعت شروع رها کنید.

توجه1: طبق قانون بورس فاصله دو کلیک بایستی 300 میلی ثانیه باشد. این اسکریپت روی 100 ثانیه تنظیم شده است. بنابراین شما تاخیر را بر روی 200 ثانیه در هر فرمان خود در اسکریپت تنظیم کنید.

توجه2 : اگر می خواهید اسکریپت را به صورت دستی بزنید بایستی یک کپی از اسکریپت خود تهیه کنید وتنظیمات تاخیر آن را بر وری 300 ثانیه قرار دهید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.